Lichtjestour Dronterland op 14, 15 en 22 december
"Dit jaar hebben we een iets andere opzet gekozen, om beter aan te kunnen sluiten bij de drie kernen en hun activiteiten. Vorig jaar liepen we tegen het feit aan dat de Lichtjestour samenviel met verschillende kerstvieringen op de basisscholen", aldus Teun van Beek, voorzitter van Stichting De IJsvogel. De Lichtjestour valt in Biddinghuizen op vrijdag 14 december, gelijk met de Winter Fair in het dorp. Van Beek: "Vorig jaar stond het al rijen dik, nu kunnen nog meer mensen ervan genieten".
De tour met de versierde trekkers vertrekt om 18:00 uur. Rond 20:00 uur is er een spectaculaire stuntshow voor jong en oud in het hart van het centrum.
Op 15 december doet de Lichtjestour Swifterbant aan om vervolgens op 22 december af te sluiten in Dronten.
De organisatie bezig om een app te ontwikkelen, waarmee u kunt stemmen op de trekker die u het mooiste vindt. Daarnaast is er per dorp een wisselbeker. Alle tijden en routes worden tijdig gepubliceerd op