Home

19 juni open dag Scharrelberg

Biddinghuizen - 7 juni 2021.  De Scharrelberg bestaat 40 jaar en de poorten van de Scharrelberg gaan na een jaar weer open voor een open dag. Bezoekers kunnen de dieren komen bekijken en voeren.

De open dag wordt gehouden tussen 14.00 en 16.00 uur .

Over het park is een speciale route samengesteld om de dieren te bekijken. Deelnemers krijgen een vragenlijst mee met vragen over het park en de dieren. Voor jonge en oudere kinderen zijn er verschillende vragen, zodat het voor iedereen leuk is. Aan het einde van de route komen de deelnemers de dierenarts tegen. De dierenarts is beschikbaar voor het beantwoorden van vragen.

Om 14.00 zal een cadeau "officieel" aan de vrijwilligers van de Scharrelberg worden gegeven. Dit cadeau is namens het dorp voor de vrijwilligers van De Scharrelberg en in overleg gemaakt. Meer informatie hierover volgt.



Bron: BHZNet.nl
<< Terug naar overzicht
Facebook Twitter
© 2025 Dorpsbelangen Biddinghuizen - Realisatie: BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen en Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat