Home

MFG2: Bouwhekken geplaatst

Biddinghuizen - 10 september 2019.  De stichting MFG2 meldt dat er weer activiteiten zijn binnen en rond kerk- en zalencentrum de Voorhof. Deze week gaan namelijk de sloopwerkzaamheden van start. Buiten zijn bouwhekken geplaatst, zodat de omgeving veilig blijft.

De stichting meldt dat er binnenkort een aantal parkeerplaatsen gereserveerd zullen worden voor de aannemer, maar dat het Educatief Centrum goed bereikbaar blijft. "Omdat de aannemer ruimte nodig heeft voor zijn spullen, is er een aanvraag voor een parkeerverbod op een aantal parkeerplaatsen de deur uit", aldus de stichting. "Zodra deze binnen is worden de plaatsen gereserveerd voor de aannemer. De stoep blijft vrij en wordt niet gebruikt door de aannemer zodat het Educatief Centrum goed bereikbaar blijft".

Het gaat bij de sloopwerkzaamheden om het eerste gedeelte van het gebouw. Voor vragen kunt u contact opnemen met de stichting via het e-mailadres info@mfg2.nl

Redactie BHZNet.nl

Bron: BHZNet.nl
<< Terug naar overzicht
Facebook Twitter
© 2025 Dorpsbelangen Biddinghuizen - Realisatie: BHZNet.nl - Nieuws uit Biddinghuizen en Sybit | Software op Maat

Realisatie: Sybit - Software op Maat